Leeftijdscategorie: Leeftijd vanaf 12 jaar
Een combinatie van een rekstok met een dichte oefenwand zorgt voor een optimale training van arm- en beenspieren.
Een horizontale legger tussen twee staanders voor het doen van diverse armspieroefeningen waaronder pull-ups, chin-ups en muscle-ups. Op dit multifunctionele sporttoestel oefen je spierkracht. mobiliteit en uithoudingsvermogen op diverse moeilijkheidsniveaus.
Dit sporttoestel bestaat uit een verticale dichte wand die is bevestigd tussen twee verticale staanders. De wand heeft een massieve vlakke structuur en is geschikt om verschillende kracht- en mobiliteitsoefeningen tegen te doen op verschillende trainingsniveaus.
De rekstok is geschikt voor onder andere onderstaande oefeningen. Uiteraard staat het je vrij om er nog meer trainingsmogelijkheden uit te halen.
Outdoor calisthenics wordt steeds populairder. Het is een toegankelijke en laagdrempelige manier van buiten sporten. Ervaar de voordelen van krachttraining in de buitenlucht met deze outdoor rekstok met dichte oefenwand.